בית חכם המספק שירותי אבטחה

אם אתם רוצים לדעת מה מתרחש אצלכם בבית כאשר אתם בחוץ או מה קורה בבית כאשר אתם בעסק אז בית חכם הוא הפתרון המתאים ביותר לכך. בפוסט הבא יהיה פירוט של סוגי בית חכם עם מצלמות אבטחה הנמכרות כיום בשוק האבטחה.

שלא כמו היום, בעבר בסביבות שנות השבעים, השתמשו במצלמות אבטחה בעיקר בשוק המוסדי והארגוני ולא ממש בשוק הפרטי. היה אפשר לראות בית חכם עם מצלמות אבטחה שמותקנות בכניסה לבנקים, תעשיות צבאיות ואזרחיות, או כל מקום אחר עם רגישות ביטחונית למידע או לחפצים שהוא מכיל.

עם התפתחות הטכנולוגיה ובין השאר השימוש במחשבים אישיים שלא היה קיים קודם לכן, היה אפשר למצוא שימוש בטכנולוגיית מצלמת אבטחה אשר נשלטת על ידי מחשב ואז גם המחירים שלהם ירדו. אימוץ הטכנולוגיה הזו כבר לא הייתה נחלתם של חברות אבטחה בלבד אלא נכנסה גם לשימוש הפרטי.
בית חכם

מערכת בית חכם עם מצלמות אבטחה – למה לבחור בה 

מצלמת אבטחה היא לא דבר מורכב שקשה לתפעל, לכן גם בן אדם שהוא אינו טכנולוגי יכול להיעזר בה על מנת לעקוב מה מתרחש בבית חכם כאשר הוא לא נוכח שם. חברות אבטחה רבות גם ממליצות להתקין אותן במקומות שמתעסקים בכסף, שמכילים חפצים יקרים או מידע מסווג. באמצעותן, אפשר לשלוט על מה שקורה ולתעד גניבות אם הן התרחשו ולמצוא את הגנבים.

שליטה במצלמות מרחוק עם אפליקציה

לעיתים, בבתים גדולים בעלי שטח גדול קשה לעקוב אחר המתרחש ולכן שוכרים חברת אבטחה שתשב בחדר בקרה ותעקוב בזמן אמת אחר כל מה שקורה בבית ותפקח עין במידה וקיים מטרד או חשש לגניבה. ישנן חברות אבטחה שמתריעות ללקוח ורק מזהירות ואילו יש חברות אבטחה ששולחות נציג מטעמן לטפל במפגע עצמו.
מערכת אבטחה לבית חכם

בית חכם עם מצלמות אבטחה  – פתרון קטן חיסכון גדול

בטרם אתם רוכשים בית חכם עם מצלמות אבטחה מומלץ שתתייעצו עם מומחים בתחום כדי שתרכשו משהו שמתאים לעצמכם. קיימות חברות אבטחה המעניקות ייעוץ בנושא ורצוי להשתמש בניסיונם ובמקצועיותם. יכול להיות שאולי ההוצאה בהתחלה תהיה גדולה אך מצלמת אבטחה אחת יכולה לחסוך לכם הרבה דאגות, טרחה, וגם את האופציה לתפוס גנבים עם שלל ולא להפסיד את כולו.