חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

3 סיבות שיגרמו לכם להירשם לקורס רחפנים בפריפלייט

אוהבים להטיס רחפנים? אוהבים את התחושה שבה השלט נמצא בידיים שלכם ואתם שולטים לחלוטין בכלי שמתעופף לו באוויר? נפעמים בכל פעם מחדש מתוצרי התמונות המתקבלים מהטסת הרחפנים שלכם? אם כן, אתם לחלוטין מוכנים להפוך את התחביב למקצוע! בעזרת קורס רחפנים בבית הספר פריפלייט למקצועות ההטסה אתם יכולים להתחיל לחשוב על הדרך המקצועית והמסחרית שלכם בעולם הטסת הרחפנים, אז בואו נכיר יחד 3 סיבות שיגרמו לכם לעשות את זה עוד היום.

קורס רחפנים – פריפלייט הוא המקום בשבילכם

הסיבה הראשונה שבגינה אתם צריכים להירשם לקורס רחפנים בפריפלייט היא סיבת הסיבות – המקצועיות הרבה של המקום. לצד בתי ספר אחרים למקצועות ההטסה, בפריפלייט מפעילים מערך שלם שנועד לאתר את אנשי המקצוע הטובים ביותר, החל מאנשי השירות והמכירות ועד המדריכים שבמקום. המדריכים בפריפלייט רובם ככולם יוצאי יחידות חיל האוויר השונות, כך שהם מביאים איתם ארסנל אדיר של ידע, מקצועיות וניסיון קודם.

המחירים הוגנים והתמורה היא הטובה ביותר בפריפלייט

בבית הספר פריפלייט מקפידים על מבצעים על כלל הקורסים השונים – החל מקורסי התיאוריה ועד קורסי הפרקטיקה. הקורסים כולם נהנים ממחירים הוגנים שכוללים את כל שלבי הקורס – תיאוריה, פרקטיקה, צבירת שעות הטסה, מבחנים ועוד. בהנחה שתצלחו את כולם על הצד הטוב ביותר, תוכלו ליהנות מרישיון רחפן בתום הלימודים המקצועיים ביותר בארץ.

השירות והזמינות של פריפלייט – לא משהו שכדאי לוותר עליו

בבית הספר פריפלייט שומרים על רמת שירות וזמינות גבוהה במיוחד. בבית הספר תוכלו לקבל מענה לאורך היום, ולקבל מענה סבלני ונעים על כל שאלה שעולה לכם. זה הזמן ליצור קשר עם בית הספר פריפלייט ולהתחיל את הדרך שלכם אל עבר קורס רחפנים מקצועי ומהנה!